WROCLAW TROPHY│Program šiestich výberov

vyber v machulkove

Makačka na medzinárodnú fiestu v Poľsku (5. – 9. 7.) bude trvať ešte tri týždne. S vyraďovaním najviac váha kouč NKS U17 Peter Drahoš, naopak tréneri TUKO U11 Roman Hromádka a Vladimír Viola už majú takmer jasno.

Šesť výberov dorastencov, žiakov a prípravkárov sa zatiaľ predstavilo na tréningoch či prípravákoch v Lehote, Sľažanoch, Kolíňanoch, Vrábľoch, Machulinciach, Chrenovej, Čeľadiciach, Cabaji-Čápore alebo dokonca Žiari nad Hronom. Na rade sú ďalšie destinácie – pozrite si, kam tréningy za výbery ObFZ Nitra zavedú talenty tentoraz.

HUSÁRIK U19
KÁDER (30):
Miroslav Géci (Topoľčianky), Martin Červený (Machulince), Martin Kilian (Janíkovce) – Adam Straňák (Močenok), Ladislav Čurgali, Ivan Čurgali (Janíkovce), Martin Keszeg, Jakub Matušík (Nevidzany), Filip Záhončík, Lukáš Bednárik, Kristián Košťál (Alekšince), Patrik Marťák (Žitavany), Adam Chňapek (Veľké Zálužie), Dominik Pružinský (Sľažany), Peter Beňačka (Čeľadice) – Peter Mikula (Zbehy), Ladislav Pataši (Neded), Dávid Šmitala, Sebastián Svorad (Nové Sady), Adam Báleš (Alekšince), Matúš Nagy (Močenok), Radoslav Tatarkovič, René Lindovský, Juraj Balko – Erik Müller (Nevidzany), Sebastián Pilka (Lapáš), Nikolas Pecho, Frederik Bóna, Lukáš Borčin (Žitavany).
TRÉNERI: Jozef Brath (0908 484 666), Peter Zabák (0905 708 161).
PROGRAM: Prípravný zápas v stredu 13. 6. o 18.00 h vo Vrábľoch – Dyčke s domácim siedmoligistom, zraz o 17.00 h.

NKS U17
KÁDER (32): Lukáš Bako (Zbehy), Peter Opold (Alekšince), Marek Holec (Cabaj-Čápor), Marko Furuláš (Čeľadice), Martin Gajdoš (Ivanka) – Michael Švihorík (Rišňovce/Báb), Erik Krčmár (Nevidzany), Dávid Cigáň (Machulince), Bence Zavarcsík (Tešedíkovo), Samuel Hozlár (Branč), Kristián Klampárik (Alekšince), Marko Čačik (Mojmírovce) – Matúš Bíro (Lužianky), Adam Lenický (Alekšince), Adrián Oláh (Mojmírovce), Marek Ružička (Branč), Miloš Lacika (Kolíňany), Jozef Smidák (Čifáre), Peter Farkaš (Pohranice), Oliver Bukora (Žitavany), Ondrej Ďurovič (Tek. Nemce), Miroslav Hrnčiar (Nevidzany), Marek Palkovič (Alekšince), Šimon Lenčéš (Močenok), Lukáš Hipp (H. Kráľová), Lukáš Lelovič (Tešedíkovo) – Sebastián Henyig (Mojmírovce), Matej Minarčík (Alekšince), Marián Varga (Výčapy-Opatovce), Matej Varga (Čeľadice), Adam Krajačič (Horná Kráľová), Matúš Varga (Ivanka pri Nitre).
TRÉNER: Peter Drahoš (0904 441 050).
PROGRAM: Prípravný zápas v utorok 12. 6. o 18.30 h v Kmeťove s domácimi dorastencami, zraz o 17.30 h.

AGM U15
KÁDER (23): Samuel Záhora (Čeľadice), Róbert Guth (Chrenová) – Štefan Špalek (Neded), Kristián Hlavatý (Machulince), Filip Drgoňa (Chrenová), Kornel Gál (Kolíňany), Peter Fuska (Mojmírovce), Štefan Chlebec (Ivanka), Marek Sabo (Výčapy-Opatovce), Daniel Kováč (Nevidzany) – Dávid Macháč, Adam Mego (Chrenová), Andrej Lévay (Nevidzany), Dominik Farkas (Neded), Adam Halmeš (Lukáčovce/Alekšince), Ľudovít Černý (Čeľadice), Matúš Gálik (Machulince) – Daniel Šebík (Machulince), Adam Kúti (Čifáre), Norbert Sabo (Močenok), Adrián Ďurčina, Dominik Čibík (Čeľadice), Peter Tóth, Patrik Karvai (Neded).
TRÉNER: Martin Čulák (0903 288 369), Jozef Oroszi (0905 231 921).
PROGRAM: Prípravný zápas v utorok 12. 6. o 17.00 h na FC Nitra s tímom U14, zraz o 16.30 h. V sobotu 16. 6. celodenný turnaj v Zlatých Moravciach.

LAMA SK U13
KÁDER (28):
Viktor Vašíček (Nové Sady), Adrián Andris (Mojmírovce), Martin Kubička (Veľké Zálužie) – Filip Šabo (Machulince), Filip Tonkovič, Šimon Očadlík (Nevidzany), Martin Brezina, Samuel Ivanič, Jakub Kapsa (Mojmírovce), Aurel Gál (Kolíňany), Matej Búran, Luciano Stojka, Dominik Procházka (Hájske/Horná Kráľová), Denis Bulejčík, Adam Finta (Veľké Zálužie), Mário Jánoška (Močenok), Kristián Brnula (Vlčany), Matúš Kamenický, Radovan Čurka, Martin Červenka (Chrenová), Ervín Balko (Kolíňany), Šimon Maťo (Lužianky), Róbert Bytel, Patrik Jurík (ČFK Nitra), Lukáš Kečkéš (Mojmírovce), Mário Lipovský, Samuel Akúč, Tomáš Ivanič (Čeľadice).
TRÉNERI: Martin Slovák (0911 134 110), Peter Slíž (0907 486 686).
PROGRAM: Tréning bol dnes od 17.30 h v Čeľadiciach.

TUKO U11
KÁDER (17): Matej Lenčéš (Horná Kráľová), Ádám Csámpay (Branč) – Jakub Kováčik (Veľké Zálužie), Denis Budinský, Jakub Kompas (Cabaj-Čápor), Samuel Karásik, Lukáš Vlček (Hájske), Oliver Holka, Lukáš Hádek, Branislav Kočajda (Chrenová), Lukáš Hennel, Krištof Mészáros (Vlčany), Dominik Polák (Báb), Marek Ivanič (Čeľadice), Viktor Chmeliar (Zbehy), Denis Zorvan, Samuel Szórad (Kolíňany).
TRÉNERI: Roman Hromádka (0911 499 440), Vladimír Viola (0911 206 664)
PROGRAM: Tréning vo štvrtok 14. 6. o 17.15 h v Cabaji-Čápore.

SUZUKI NITRA U9
KÁDER (16): Richard Kováčik (ČFK Nitra), Rastislav Hajnovič, Jakub Venglík, Dominik Bugár, Michal Sládečka (Chrenová), Roman Chvála, Martin Pekár, Martin Andrášik, Juraj Blaho (Veľké Zálužie), Sebastián Kováčik (Báb), Andrej Klinka, Tobias Dobša, Dominik Barta (Horná Kráľová), Šimon Kováč (Janíkovce), Richard Varga (Rumanová), Matias Gondek (Zbehy).
TRÉNERI: Ján Núdzny (0905 988 971), Pavol Cocher 0905 423 274.
PROGRAM: Prípravný zápas v stredu 13. 6. o 17.00 h v Zlatých Moravciach proti FC ViOn U10, zraz pred atletickým štadiónom na Chrenovej o 16.00 h.

AUTOR: Martin Kilian ml.