Chcete ísť na Slaviu zadarmo? Vieme, ako!

tribuna

Spolupráca FC Nitra s Oblastným futbalovým zväzom v Nitre nikdy nebola lepšia. Futbalisti alebo funkcionári z dedín môžu ísť na zajtrajší otvárací zápas nového štadióna proti Slavii Praha úplne zadarmo.

Na zrekonštruovanom stánku už Nitra stihla odohrať Fortuna ligu s Dunajskou Stredou, Trnavou a ViOnom Zlaté Moravce, ale oficiálne sa bude otvárať až zajtra o 18.45 h: duel so Slaviou Praha opráši časy vyhecovaných federálnych derby. Kredit mu nijak neznižuje ani reprezentačná prestávka.
nitra - slavia

Videli ste vlastne už vynovenú arénu pod Zoborom pre 7 480 divákov? Ak nie, máte jedinečnú šancu. Všetky kluby v pôsobnosti ObFZ Nitra majú po dve vstupenky zadarmo. „Spolupráca v tomto zmysle prebehla už na úvodný zápas na novom štadióne proti Dunajskej Strede a mala výborný ohlas, teraz na ňu nadviažeme ešte lepším duelom. Pre každý klub z našej oblasti sme vybavili dva lístky, je na klube, či ich využije pre funkcionárov, trénerov alebo najlepšie mládežníkov. Vedeniu FC Nitra aj touto cestou ďakujeme a tešíme sa, že sektor ObFZ Nitra bude opäť plný,“ povedal Štefan Korman, predseda ObFZ Nitra.

Vstupenky na priateľský zápas FC Nitra – SK Slavia Praha budú k dispozícii zajtra od rána na sekretariáte Oblastného futbalového zväzu v Nitre (Chrenovská 16, oproti OC Max) u Vladimíra Lyžičiara (0917 739 470).

AUTOR: Martin Kilian ml.
FOTO: MY Nitrianske noviny – Ladislav Odráška; Facebook FC Nitra.