Gýmeš Kids 2019 aj v televízii a s moderátorom Jurkom. Labantová: pozývame všetkých!

gymes kids

Jeden z najlepších turnajov mladších žiakov v Oblastnom futbalovom zväze Nitra v Jelenci pokračuje II. ročníkom.

Aneta Labantová, Markus Šinka a spol. pripravujú pre deti opäť kopec atrakcií a zážitkov, aby sa do Jelenca vrátili aj tretíkrát. Keď si spomenieme na minulý rok, ,,stálo to za to” je veľmi slabý výrok.

Prihlásených je zatiaľ 10 tímov. Deti sa vyšantia na skákacom hrade, trampolíne. Celoživotný zážitok budú mať určite z jazdnej polície a prevezení sa na kamióne. Čo sa týka stravy, začnú najskôr balíčkami, potom dostanú obed a tí najväčší maškrtníci budú mať k dispozícii cukrovú vatu. Každé z detí odíde s medailou na krku, budú sa vyhodnocovať i najväčšie individuality turnaja. Dodatočné ocenenia môžu mať zo súťaží v žonglovaní najskôr hráč a tréner samostatne, potom spolu. Na záver bude ešte nasledovať zápas detí proti trénerom. Občerstvenie počas celého dňa bude zabezpečené. Čo je ale najväčšia ,,topka”? Turnaj bude zmapovaný regionálnou televíziou TV Nitrička a odmoderovaný televíznym moderátorom, najmä športu, Slávom Jurkom!

Aneta Labantová, organizátorka: ,, ,Aj v malej dedinke vieme urobiť veľké divadlo!’ – keď sme robili prvý ročník Gýmeš Kids v Jelenci vlani, deti a rodičia odchádzali s tým, že sa už tešia na budúci ročník. Samozrejme, nechceme sklamať a prípravy ďalšieho ročníka sú v plnom prúde. Aj my sme v očakávaní ako všetko dopadne, a to závisí aj od vás, od všetkých vás, pre ktorých je futbal nie len hra, ale aj srdcová záležitosť. Srdečne Vás pozývam stráviť v Jelenci jeden úžasný den plný zábavy, prekvapení a zárukou perfektnej nálady bude určite moderátor celého dňa, ktorého určite poznáte aj zo športového komentovania v televízii – Slávo Jurko. Našim cieľom je pripraviť pre všetkých futbalistov, fanúšikov futbalu a hostí príjemnú atmosféru, súťaživé prostredie, aby si jednotlivé tímy zmerali svoje sily, ale aj vymenili skúsenosti. Pevne verím, že zase raz strávime super deň a na všetkých sa veľmi tešíme.

Markus Šinka, organizátor a tréner mládeže v Jelenci: ,,Chceme týmto turnajom začať letnú prípravu a prichystať sa na sezónu. Dúfame, že turnaj naplní očakávania všetkých, prípadne ich predčí, a bude aspoň tak kvalitný, ako bol premiérový ročník uplynulý rok. Pre každého futbalistu je nachystaná medaila a v rôznych individuálnych súťažiach sa bude súťažiť o originálny dres Slovanu Bratislava a rôzne zaujímavé ceny. Tešíme sa na trénerov, rodičov a v neposlednom rade na všetkých futbalistov a futbalistky, ktorí zavítajú na náš útulný stánok pod Gýmešom.”

Taký turnaj mladších žiakov ako bude v sobotu v Jelenci, nemá na okolí páru. O tejto akcii sa bude ešte dlho rozprávať. Štart je ráno o 9:00, všetci ste srdečne vítaní!

AUTOR: Erik Barát.
gymes kids 2