Kde bude najlepší pohár?

Zoberie Svätoplukovo Lukáčovciam body ako prvé?

Pohárová súťaž ObFZ Nitra – Campri cup, ide do druhého kola. Pozrime sa na to najlepšie, čo bude štátny sviatok ponúkať.

Tešedíkovo (7 ŠA-GA)Obyce (7C)

•Zápas dvoch ,,horúcich dedín”, ak to tak môžme nazvať, sa tvorí až za Šaľou. Tešedíkovo hralo kedysi piatu ligu, z ktorej sa však odhlásilo a prehlásilo do siedmej. Obyce dvakrát odmietli postup do najlepšej oblastnej. Červení ešte v novej sezóne ligy nezvíťazili, ich súper prehral až tento víkend v Sľažanoch. Miernym favoritom sú hostia, avšak domáca pôda môže domácim pokojne pridať na sebavedomí a hosťom zviazať nohy.

•Rozhodujú: Macho A., Uhrin M., Korman Š. ml.

Trnovec n/V. (7 ŠA-GA) Cabaj-Čápor (7A)

•I keď hrajú tieto dve veľké dediny inú súťaž, sú prakticky susedia. Veď posledná časť Cabaja – Riegler, je od Trnovca vzdialená len 8 kilometrov. Ak to teda budú brať zúčastnení ako derby, vôbec to nebude prekvapenie. Cabaj je vo forme, i keď prehral cez víkend prvý sezónny zápas so Šalgovom. Trnovec po dvoch prehrách v derby v Seliciach a doma so Šintavou sa chce chytiť aj výsledkovo. Netipovateľný zápas.

•Rozhodujú: Hujac Š. a Gál V.

Trnovčanov čaká ťažký zápas, poradia si?

Trnovčanov čaká ťažký zápas, poradia si?

Hosťová (7B)Čakajovce (6)

•Keď sa povie zápas Hosťová – Čakajovce, nám napadne len jedno meno -Matúš Šturdík. Pred dvoma sezónami vyprevadil Čakajovce do šiestej ligy, no hneď po zdvihnutí trofeje zamieril do Hosťovej. Takmer ročný angažmán ukončil prestup opäť ku ,,sovám” do Čakajoviec. Geszte držia šnúru štyroch víťazstiev a vyhrievajú sa na čele 7. ligy B. Rozhodne Šturdík zápas ako remeň a vyradí tak svoj ex-klub?

•Rozhodujú: Németh M. a Kompas V.

Pre Šturdíka (druhý zľava) to bude špecifický zápas, ako ho Hosťovania privítajú?

Pre Šturdíka (druhý zľava) to bude špecifický zápas, ako ho Hosťovania privítajú?

Nitrianske Hrnčiarovce (7B)Žitavany (6)

•Ako piaty ťahák kola sme vybrali zápas, ktorý sa hral v Campri cupe aj vlani. Síce skončil jasným víťazstvom hostí (1:7), tento rok sú domáci v oveľa lepšom zložení a favorita môžu kľudne prekvapiť. Iskra v nedeľu oslabená prehrala svoj prvý zápas v Nevericiach, rovnako ako aj Hrnčiarovce, ktoré nestačili na domáce Čechynce. Ak ste z Nitry a okolia, tento zápas vám určite bude chutiť.

•Rozhodujú: Košík L. a Kopec M.

Ostatné zápasy druhého kola Campri cupu: Topoľčianky – Golianovo 1:0 (odohrané v stredu), Martin n/Ž. – D. Obdokovce, Čifáre – Neverice, Velčice – Veľký Cetín, H. Lefantovce – Močenok, Hájske – Nevidzany B, Paňa – Klasov, Šurianky – Mojmírovce, Betonáris – Rišnovce, T. Mlyňany – H. Ohaj (všetky sa odohrajú vo štvrtok o 17:00), Tekovské Nemce – Branč (dohrajú v piatok o 17:00).

Zaplní sa velčická tribúnka proti šiestoligovému Veľkému Cetínu?

Zaplní sa velčická tribúnka proti šiestoligovému Veľkému Cetínu?

Pozn.: Pôvodne sme mali napísanú pozvánku aj na zápas Svätoplukovo – Kolíňany, ten sa však neodohrá.

AUTOR: Erik Barát.