Moget cup vyhrali Čeľadice

moget

Obľúbený vianočný Moget cup bol opäť rozložený do troch hracích dní. Z triumfu sa napokon tešia Čeľadice, ktoré obhájili víťazstvo z minulého roka.

Predkvalifikácia – 26. 12.

SKUPINA K
Mojmírovce – Močenok B 4:4, 4. a 14. Slaténi, 9. Tomiš, 10. Hlinka – 12., 12. a 18. Sýkora, 15. T. Škopek.
Kynek – Štefanovičová 4:1, 5. a 19. Rác, 4. Šindler, 10. Studený – 2. Holka.
Mojmírovce – Štefanovičová 5:2, 2., 6. a 20. Hlinka, 11. Palka, 20. Mandúch – 3. a 9. Holka.
Kynek – Močenok B 4:1
, 3. Šindler, 9. a 10. Szúdor, 18. Rác – 19. T. Škopek.
Močenok B – Štefanovičová 6:4
, 3., 17. a 19. Vencel, 7. Lenický, 9. Šimko, 12. Bennár – 6. Janco, 14. Konečný, 15. J. Bíro, 20. Polák.
Kynek – Mojmírovce 1:4, 18. Šindler – 4. a 17. Palka, 6. Slaténi, 15. Tomiš.
Poradie v skupine: 1. Mojmírovce 7, 2. Kynek 6, 3. Močenok 4, 4. Štefanovičová 0. Mojmírovce postúpili do druhého hracieho dňa.

SKUPINA L
Tek. Nemce – Trnovec 7:4, 8. a 15. Valkovič, 12. a 20. M. Benčúrik, 4. Rožník, 5. D. Štuller, 18. A. Štuller – 4. Végh, 6. Krupa, 7. Kukla, 10. Baráni.
Nové Sady – Betonáris Šaľa 5:3, 5. Má. Pargáč, 10. Mi. Pargáč, 11. Boor, 12. Kopčan, 13. Mako – 7. M. Szorád, 14. Vágó, 17. Čunčík.
Tek. Nemce – Betonáris Šaľa 1:4
, 4. Valkovič – 5. Slabecius, 8. Vágó, 13. Šimko (brankár), 17. M. Szorád.
Nové Sady – Trnovec 2:4
, 7. Kopčan, 11. Má. Pargáč – 10. Fabian, 12. Krupa, 18. Végh, 20. Baráni.
Trnovec – Betonáris Šaľa 2:6, 13. Szücs, 20. Baráni – 8. a 9. Vágó, 11. a 19. Slabecius, 10. M. Szórád, 12. Novák.
Nové Sady – Tek. Nemce 6:3, 5., 10. a 16. Kyšták, 8. a 19. Mi. Pargáč, 14. Bartoš – 13. Rožník, 18. M. Benčúrik, 20. Valkovič.
Poradie v skupine: 1. Nové Sady 6, 2. Betonáris Šaľa 6, 3. Tekovské Nemce 3, 4. Trnovec 3. Nové Sady postúpili do druhého hracieho dňa (pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy).

SKUPINA M
Šurianky – D. Krškany 2:4, 2. Bahelka, 5. Ma. Búcora – 1. Forró, 4. Kolárik, 4. Marcinko, 15. Rudinec.
Neverice – Ladice 1:3, 4. Janiga – 1. Galo, 10. Tasáry, 11. Javorček.
Jarok – Šurianky 6:2, 2. Turek, 3. Bartakovič, 5. Bačinský, 13. Bakyta, 15. Šimko, 15. Finta – 9. Pružinec, 13. Fačkovec.
Neverice – D. Krškany 1:1, 13. Schwarcz – 15. Jánošík.
Jarok – Ladice 2:0, 3. Bačinský, 10. Bakyta.
Neverice – Šurianky 2:3, 1. Odráška, 3. Gálik – 2. Bahelka, 4. Ma. Búcora, 7. E. Klučár.
Ladice – D. Krškany 3:6, 9. a 14. Javorček, 7. Tasáry – 6. a 12. Jánošík, 1. Nemček, 5. Forró, 10. Uharček, 13. Marcinko.
Neverice – Jarok 1:10, 12. Dujíček – 1., 8. a 9. F. Bakyta, 2. Bačinský, 4. M. Bakyta, 4. a 6. Vöröš, 7. Bartakovič, 10. a 11. Melo.
Šurianky – Ladice 5:7, 3., 5. a 10. Ma. Búcora, 11. Zmeko, 13. E. Klučár – 5. Galo, 7. Javorček, 8. a 9. Tasáry, 10. a 13. Tóth, 13. Z. Židík.
Jarok – D. Krškany 3:0, 1. Turek, 2. F. Bakyta, 13. Bačinský.
Poradie v skupine: 1. Jarok 12, 2. Dolné Krškany 7, 3. Ladice 6, 4. Šurianky 3, 5. Neverice 1. Jarok postúpil do druhého hracieho dňa.

SKUPINA N
D. Štitáre – H. Lefantovce 2:4
, 14. Papp, 20. Šüttö – 9. Botka, 13. Čelinák, 16. Boháčik, 18. Gál.
Topoľčianky – Poľný Kesov 4:2
, 8. Šabo, 9. Antal, 16. a 20. Fázik – 5. Čery, 18. Žigmund.
D. Štitáre – Poľný Kesov 3:0
, 8. a 20. Varga, 10. Žabka.
Topoľčianky – H. Lefantovce 1:3
, 13. Kunský – 1. a 9. Gál, 18. Báleš.
H. Lefantovce – P. Kesov 0:0.
Topoľčianky – D. Štitáre 4:1, 7. Balčirák, 14. M. Dubay, 17. Fázik, 20. Koritár – 11. Urban.
Poradie v skupine: 1. Horné Lefantovce 7, 2. Topoľčianky 6, 3. D. Štitáre 3, 4. P. Kesov 1. Horné Lefantovce postúpili do druhého hracieho dňa.

SKUPINA P
Čifáre – Cabaj-Čápor 2:4, 6. P. Fonody, 11. T. Fonody – 4. a 18. Kompas, 16. Valovič, 19. Mego.
Lukáčovce – Hruboňovo 3:1, 13. a 20. Hurta, 16. Ma. Sitár – 4. Varga.
Čifáre – Hruboňovo 5:2, 8. a 12. Ferenc, 10. Kajsík, 18. Chren, 19. Marták – 2. Prostredný, 13. Varga.
Lukáčovce – Cabaj-Čápor 1:4
, 13. Hurta – 11. Valovič, 14. Snovák, 16. Ollík, 19. Kompas.
Cabaj-Čápor – Hruboňovo 10:6
, 6., 11. a 15. Kompas, 2., 2. a 17. Hála, 7. Laca, 14. Valovič, 17. Hanuška, 18. Baraník – 5., 5., 9. a 19. P. Varga, 7. Prostredný, 20. Kováčik.
Lukáčovce – Čifáre 4:4, 2. a 8. Kollár, 2. Hurta, 2. Šajter – 3. Ferenc, 5. T. Fonody, 10. Czapala, 14. Húdik.
Poradie v skupine: 1. Cabaj-Čápor 9, 2. Čifáre 4, 3. Lukáčovce 4, 4. Hruboňovo 0. Cabaj-Čápor postúpil do druhého hracieho dňa.

Kvalifikácia – 27. 12.

SKUPINA E
Čechynce – V.-Opatovce 1:2, 13. Ra. Šuba – 6. Krajanec, 12. J. Sahulčík (brankár).
Mojmírovce – Vinodol 2:4,
1. Slaténi, 15. Hlinka – 10. a 13. E. Prešinský, 11. O. Penzeš, 13. Sýkora.
Sľažany – Čechynce 1:3
, 6. M. Žikavský – 1., 9. a 13. Z. Kluka.
Mojmírovce – V.-Opatovce 1:3
, 1. Palka – 11. F. Kováč, 12. Arpáš, 15. Krajanec.
Sľažany – Vinodol 1:3, 13. Mišuta – 3. a 15. O. Penzeš, 15. E. Prešinský.
Mojmírovce – Čechynce 2:5
, 9. Mandúch, 13. Švelan – 2. a 15. Ra. Šuba, 4. Z. Kluka, 6. K. Šuba, 11. Greguš.
Vinodol – V.-Opatovce 3:2, 6. Sádovský, 9. Štefanko, 10. O. Penzeš – 8. Arpáš, 11. Martonka.
Mojmírovce – Sľažany 2:3
, 2. Švelan, 14. Mandúch – 9. M. Žikavský, 12. Káčer, 15. J. Valent.
Čechynce – Vinodol 4:2
, 2. a 5. R. Kluka, 13. Greguš, 15. Z. Kluka – 6. Štefanko, 13. O. Penzeš.
Sľažany – V.-Opatovce 1:4, 15. Pšenák – 3. E. Klenka, 4. Hladík, 5. Cigáň, 14. Martonka.
Poradie v skupine: 1. Čechynce 9, 2. Výčapy-Opatovce 9, 3. Vinodol 9, 4. Sľažany 3, 5. Mojmírovce 0. Čechynce postúpili do tretieho hracieho dňa. Rozhodla minitabuľka.

SKUPINA F
Obyce – D. Obdokovce 1:1, 1. Jo. Šabo – 6. Maťo.
Jarok – Jelenec 3:3, 9. a 14. Bačinský, 14. Melo – 6. a 8. Kováč, 7. Franko.
Janíkovce – Obyce 5:0,
4., 8. a 15. Šindler, 10. Ján Slezák, 11. Prešinský.
Jarok – D. Obdokovce 5:2, 2. a 13. F. Bakyta, 2. Melo, 8. Bačinský, 15. Turek – 6. Pindeš, 12. Javorka
Janíkovce – Jelenec 1:1
, 7. Šindler – 10. Kováč.
Jarok – Obyce 3:2, 11. Bačinský, 13. Vöröš, 15. F. Bakyta – 7. Tonkovič, 9. Vnad.
Jelenec – D. Obdokovce 1:1, 6. Kováč – 5. Teplanský.
Jarok – Janíkovce 5:4
, 7. a 11. Bačinský, 1. Turek, 8. Šimko, 14. F. Bakyta – 9. a 13. Borot, 12. Ballay, 13. Prešinský.
Obyce – Jelenec 3:5
, 10. a 11. Visnyei, 11. Vnad – 5. Zeman, 8. Kováč, 8. Richter, 12. Koreň, 14. Šinka.
Janíkovce – D. Obdokovce 4:3, 2. a 9. Prešinský, 6. Borot, 13. Ballay – 1. a 15. Javorka, 9. P. Bene.
Poradie v skupine: 1. Jarok 10, 2. Janíkovce 7, 3. Jelenec 6, 4. Dolné Obdokovce 1, 5. Obyce 1. Jarok postúpil do tretieho hracieho dňa.

SKUPINA G
Rumanová – Branč 3:3, 11. Varga, 12. Hofman, 14. Súdovský – 4. Lietava, 11. R. Lörincz, 15. Šlosár.
Cabaj-Čápor – H. Ohaj 2:4
, 3. Laca, 5. Snovák – 2. Maďar, 5. a 15. Mesároš, 15. Fordinál.
Nevidzany – Rumanová 4:3
, 1. a 9. Bednár, 10. a 15. Debnár – 2. Toman, 11. Mikláš, 13. Súdovský.
Cabaj-Čápor – Branč 2:4
, 2. Kompas, 9. Valovič – 9. K. Rimanovský, 11. Z. Lörincz, 15. a 15.  M. Pénzeš.
Nevidzany – H. Ohaj 5:3
, 5. a 8. Záhorský, 7. Bednár, 11. Londák, 15. Debnár – 8. Mesároš, 9. Stano, 12. Fordinál.
Cabaj-Čápor – Rumanová 1:5, 13. Laca – 1. Súdovský, 4. Hofman, 9. Mikláš, 11. L. Varga, 13. Súdovský.
H. Ohaj – Branč 2:4, 8. a 14. Fordinál – 2. a 13. M. Lörincz, 9. K. Rimanovský, 12. M. Pénzeš.
Cabaj-Čápor – Nevidzany 1:3, 8. Kompas – 5. a 6. Záhorský, 14. Bednár.
Rumanová – H. Ohaj 1:7
, 8. Grofčík – 6. a 13. Mesároš, 3. Maďar, 4. Fordinál, 5. Žilka, 7. Füle, 12. Svatík.
Nevidzany – Branč 4:2
, 5. a 11. Záhorský, 9. Sperka, 15. Londák – 6. Lietava, 8. M. Lörincz.
Poradie v skupine: 1. Nevidzany 12, 2. Branč 7, 3. Horný Ohaj 6, 4. Rumanová 4, 5. Cabaj-Čápor 0. Nevidzany postúpili do tretieho hracieho dňa.

SKUPINA H
Dyčka – N. Hrnčiarovce 1:1, 11. Koprda – 14. Horváth.
H. Lefantovce – Hosťová 1:4, 8. Gál – 10. a 14. Chudý, 13. Balko, 13. Hrnek.
Golianovo – Dyčka 2:0
, 8. M. Áč, 8. P. Majerčík.
H. Lefantovce – N. Hrnčiarovce 1:3
, 3. Cintula – 1. Cifra, 5. Szabó, 6. Viglacký (p).
Golianovo – Hosťová 5:2
, 7. a 14. M. Áč, 11. Jamrich, 13. Čelinák, 14. Zaťko – 5. Hrnek, 8. Pa. Kazán.
H. Lefantovce – Dyčka 3:7
, 5. Cintula, 12. a 15. Gál – 2. a 11. Grebáč, 8. a 13. Mentel, 1. Galbavý, 9. Bystrický, 14. Koprda.
Hosťová – N. Hrnčiarovce 2:5
, 7. Szórád, 11. Chudý – 4. a 13. P. Mikle, 6. Krošlák, 9. Cifra, 12. Víglacký.
H. Lefantovce – Golianovo 2:3, 5. Čelinák, 11. Botka – 4. Jamrich, 13. M. Áč, 14. Zaťko.
Dyčka – Hosťová 5:3
, 7. a 9. Grebáč, 12. Koprda, 14. Evetke,15. Suchý – 8. a 9. Földessy, 13. Balko..
Golianovo – N. Hrnčiarovce 3:6
, 7., 8. a 14. M. Áč – 10. a 12. Víglacký, 10. a 15. Cifra, 11. a 15. L. Szombath.
Poradie v skupine: 1. N. Hrnčiarovce 10, 2. Golianovo 9, 3. Dyčka 7, 4. Hosťová 3, 5. H. Lefantovce 0. Nitrianske Hrnčiarovce postúpili do tretieho hracieho dňa.

SKUPINA J
Svätoplukovo – Ivanka 0:1
, 14. Nemeš
Nové Sady – Čakajovce 3:1
, 2. a 14. Kopčan, 14. Kadja – 7. V. Greguš.
Lehota – Svätoplukovo 3:1. 8. Penzeš, 9. L. Mesároš, 13. Garaj – 14. Gálik (brankár).
Nové Sady – Ivanka 4:4
, 5. a 10. Kadja, 12. Ma. Pargáč, 15. Kopčan – 2., 9. a 13. Nemeš, 12. Kuzmický.
Lehota – Čakajovce 4:0, 7. Muzika, 10. Blaškovič, 11. M. Psota, 15. J. Habdák.
Nové Sady – Svätoplukovo 3:4
, 12. a 13. Kopčan, 15. Má. Pargáč – 2. a 10. Mokráš, 9. Očenáš, 9. Šuchman.
Čakajovce – Ivanka 4:0
, 3. M. Greguš, 4. V. Greguš, 6. Klačman, 15. Krasňanský. ČK: Dvorský – T. Čičo, Valentíny.
Nové Sady – Lehota 1:3
, 1. Kadja – 4. L. Mesároš, 6. Majerhoffer, 11. M. Psota, 15. Blaškovič.
Svätoplukovo – Čakajovce 4:3
, 3. Cintula, 8. Demeter,11. L. Jamrich, 12. Šuchman – 5. Krasňanský, 8. V. Greguš, 15. Fukas.
Lehota – Ivanka 3:2
, 2. P. Penzeš, 6. Blaškovič, 15. Garaj – 3. Horník, 11. Pagáč.
Poradie v skupine: 1. Lehota 12, 2. Svätoplukovo 6, 3. Nové Sady 4, 4. Ivanka 4, 5. Čakajovce 3. Lehota postúpila do tretieho hracieho dňa.

Hlavný turnaj – 28. 12.

SKUPINA A
V. Zálužie – Alekšince 2:2, 10. Sombat, 19. Kečkéš – 5. D. Mokošák, 16. Bábik.
Močenok A – Čechynce 2:5
, 4. Piterka, 19. Čiernik – 7. a 16. Z. Kluka, 14. K. Šuba, 17. Greguš, 19. Ra. Šuba.
V. Zálužie – Čechynce 3:3
, 13. a 17. Sombat, 16. Kečkéš – 6. R. Kluka, 19. a 20. Ra. Šuba.
Močenok A – Alekšince 2:3, 9. Turňa, 20. Čiernik – 4. Behúl, 10. Stojev, 16. Žáčik.
Alekšince – Čechynce 3:3
, 2. Mako, 15. a 17. Bábik – 3. a 14. Prepelica, 11. R. Kluka.
Močenok A – V. Zálužie 2:3
, 18. Vrábel, 20. Čiernik – 7. Civáň, 9. a 16. Sombat.
Poradie v skupine: 1. Čechynce 5, 2. Alekšince 5, 3. V. Zálužie 5, 4. Močenok A 0. O tíme, ktorý spolu s Čechyncami postúpi do vyraďovacej fázy sa rozhodlo v penaltovom rozstrele medzi Alekšincami a Veľkým Zálužím, v ktorom boli úspešnejší futbalisti Alekšiniec.

SKUPINA B
Beladice – Klasov 9:1
, 5., 11., 17. a 19. Zlatňanský , 4., 10. a 16. Solčiansky, 5. V. Gardian (brankár), 7. Szusztor – 11. Kollár.
Lapáš – Nevidzany 3:0, 4. Gajdoš, 19. Dobiáš, 20. Strieška (vlastný).
Beladice – Nevidzany 4:3, 2. Frťala, 3. Solčiansky, 9. a 12. M. Gardian – 1. Londák, 12. Záhorský, 15. Bednár.
Lapáš – Klasov 5:4
, 1. Gajdoš (p), 7. Poláček, 12., 14. a 18. Krkoška – 2. M. Novotný, 4. Kollár, 15. Kováč (brankár), 20. Bednár.
Klasov – Nevidzany 2:6
, 10. Danko, 17. Líner – 1., 11. a 19. Bednár, 5. Klas, 6. Londák, 13. Sperka.
Lapáš – Beladice 2:3
, 4. Matúš Balla, 7. Poláček – 6. Zelovič, 19. Solčiansky, 20. Zlatňanský.
Poradie v skupine: 1. Beladice 9, 2. Lapáš 6, 3. Nevidzany 3, 4. Klasov 0. Beladice a Klasov postúpili do vyraďovacej fázy.

SKUPINA C
Chrenová – Báb 2:2, 11. Bocian, 17. Fuska – 5. Švihorík, 13. L. Takáč.
Zbehy – Lehota 2:2
, 6. P. Lehocký, 10. Šmitala – 2. Majerhoffer (p), 9. Blaškovič.
Chrenová – Lehota 4:0
, 2., 3., 7. a 8. Fuska.
Zbehy – Báb 4:5
, 5. Fuska, 15. Hrebík, 17. a 18. Šóš – 1., 10. a 17. Raček, 16. a 16. L. Takáč.
Báb – Lehota 5:0
, 6. a 16. L. Takáč, 4. Bosák, 6. Švihorík, 9. Ľ. Takáč.
Zbehy – Chrenová 1:4
, 12. Hrebík – 7. Sailer, 9. Fuska, 20. Bocian.
Poradie v skupine: 1. Chrenová 7, 2. Báb 7, 3. Zbehy 1, 4. Lehota 1. Chrenová a Báb postúpili do vyraďovacej fázy.

SKUPINA D
H. Kráľová – Jarok 4:1
, 5. a 20. Lalák, 10. Pilo, 17. Sailer  – 3. Melo.
Čeľadice – N. Hrnčiarovce 2:2, 2. Dobiáš, 4. Slíž – 3. Horváth, 9. Cifra.
H. Kráľová – N. Hrnčiarovce 9:6
, 11. a 15. Lalák, 9. a 19. Pilo, 11. Boboň, 13. Penzeš, 15. Sailer, 17. a 18. Kotlár – 7. a 20. M. Szombat, 2. Cifra, 2. Mikle, 5. Víglacký, 17. Krošlák.
Čeľadice – Jarok 11:1
, 1., 3., 7. a 19. Koprda, 11., 12. a 18. Gajdoš, 4. Baumeister, 13. Čambal, 15. Dragúň, 17. Salvet – 5. Melo.
Jarok – N. Hrnčiarovce 3:3,
5. Melo, 10. Turek, 18. Horný – 8. M. Szombat, 11. Mikle, 16. Krištofočin.
Čeľadice – H. Kráľová 5:3
, 6. a 20. Koprda, 5. Slíž, 9. Čambal, 17. Dobiáš – 4. a 17. Penzeš, 19. Lenický.
Poradie v skupine: 1. Čeľadice 7, 2. Horná Kráľová 6, 3. Nitrianske Hrnčiarovce 2, 4. Jarok 1. Čeľadice a Horná Kráľová postúpili do vyraďovacej fázy.

ŠTVRŤFINÁLE
Čechynce – Báb 1:7
, 18. Z. Kluka – 4. L. Takáč, 9. Raček, 12. Hrdlica, 13. Garaj, 15. Bosák, 16. Švihorík, 19. Ďuračka.
Čeľadice – Lapáš 4:2
, 1. a 6. Koprda, 3. Dobiáš, 14. Čambal – 5. a 17. Dobiáš.
Chrenová – Alekšince 9:0
, 2. a 14. Fuska, 11. a 20. Bocian, 8. Krajčovič, 9. Volentier, 13. Jiránek, 14. Bratský, 18. Špánik..
Beladice – H. Kráľová 3:4, 3. a 9. Solčiansky, 8. Zlatňanský – 7. a 11. Šulgan, 13. Sailer, 15. Kollár.

SEMIFINÁLE
Báb – Čeľadice 4:4
, 2:3 na p. k., 2. a 15. L. Takáč, 8. Raček, 20. Hrdlica – 7. a 13. Koprda, 12. Maršala, 20. Slíž.
Chrenová – H. Kráľová 5:1, 4. a 16. Bratský, 9. Fuska, 19. Sailer, 19. Volentier – 18. Straňák.

O 3. MIESTO
Báb – H. Kráľová 5:1
, 1. Raček, 8. L. Takáč, 8. Porubský, 17. Hrdlica, 15. Ďuračka – 2. Pilo.

FINÁLE
Čeľadice – Chrenová 7:3
, 15. a 20. Koprda, 4. Čambal, 5. Baumeister, 13. Gajdoš, 19. a 20. Dragúň – 12. Sailer (p), 14. Fuska, 16. Volentier.

INDIVIDUÁLNE OCENENIA
Najlepší hráč: Juraj Fuska (Chrenová)
Najlepší strelec: Daniel Koprda (Čeladice) – 11 gólov (rovnaký počet gólov dosiahol aj Juraj Fuska z Chrenovej, o najlepšom strelcovi sa tak rozhodlo v penaltovom rozstrele, v ktorom bol úspešnejší Koprda)
Najlepší brankár: Marián Štrba (Chrenová)
Zloženie All-Stars tímu turnaja: Miroslav ĎurinaMiroslav Raček (obaja Báb), Pavol Zlatňanský (Beladice), Martin Čambal (Čeľadice), Štefan Lalák (H. Kráľová).

Na snímke dole stoja zľava predseda SFZ Ján Kováčik, hráči Čeľadíc Daniel Koprda a Martin Čambal, predstaviteľ spoločnosti Moget Miroslav Murčo a v pozadí stojí primátor mesta Nitra Jozef Dvonč.