Rozhodcovia dnes obhajujú päť titulov v rade

received_1046098019102453

Rozhodcovia ObFZ Nitra vyrážajú na západoslovenský šampionát, píšťalky dnes vymenia za loptu. V Nesvadoch sa hľadá najlepší z 12-tich oblastných výberov.

Našich arbitrov prišli za obhajobou piatich titulov v rade vyprevadiť k autobusu ešte ráno pred 7 hodinou predseda ObFZ v Nitre Štefan Korman spolu s Vladimírom Brathom, šéfom dopravy v spoločnosti Incar, ktorá už roky bezpečne vozí za úspechmi všetky naše výbery. ,,Futbal máme radi aj v našej firme, podporu, srdce a pochopenie pre najkrajšiu hru má tiež majiteľ našej spoločnosti Marián Ďurovkin, výbery ObFZ Nitra vozíme už roky a radi. Nakoniec, aj v našom klube máme futbalistu-rozhodcu Heňa Harča, škoda, že nemôže dnes nastúpiť. Ale rozhodcovskí chalani vo všeobecnosti ukázali aj na Vianočnom turnaji, že to s loptou vedia minimálne tak ako s píšťalkou, budeme im držať palce,” usmieval sa Vlado Brath, ktorý je aj viceprezidentom Herthy. Jeho Veľký Cetín mal vlani na jar rozhodcovskú pletku. ,,Myslím, že vzťahy sú ešte lepšie, už sa pri spomienke len zasmejeme. Futbal je jedna vec, bezpečnosť na cestách a kvalita služby druhá, preto si veľmi vážime toto partnerstvo. Najdôležitejšie je, že naše deti vo výberoch sú na cestách v tých najlepších rukách, ich bezpečnosť je totiž vždy na prvom mieste, za čo patrí veľká vďaka. Dnes našich rozhodcov vezie Rudo Áč a tí čo si pamätajú trošku viac, by vedeli povedať, aký bol Rudi útočník. Škoda, že nepískal, taký gólový tank by sa nám hodil aj dnes,” povedal na margo spolupráce s Incarom zväzový šéf Štefan Korman.

received_1366348843551188

Rozhodcovia ObFZ Nitra vyhrali rozhodcovský turnaj päťkrát v rade.

Ďakujeme Incar, že si s nami a vozíš naše výbery za úspechmi! Dnes budeme sledovať, čo sa našim chalanom podarí priviesť z Nesvád.

Pozn.: Na titulnej snímke zľava predseda Komisie rozhodcov ObFZ Nitra Martin Jančok, šéf dopravy v Incare Vladimír Brath a predseda ObFZ v Nitre Štefan Korman.

AUTOR: Erik Barát.