Širšia nominácia TUKO U11 na kvalifikáciu do Komárna

Logo ObFZ Nitra

Aj druhá kategória Oblastného futbalového zväzu Nitra odchádza z depa. Tréneri Ján Barát a Matej Fábry budú mať za úlohu vyskladať ten najlepší tím na kvalifikáciu do Komárna a neskôr v prípade postupu na hlavný turnaj do Galanty.

Trénerské duo si prvý tréning naplánovalo na stredu 9.10. o 18:00 hod. na multifunkčnom ihrisku v Ivanke pri Nitre (za futbalovým ihriskom, pozn.). V prípade zlého počasia sa bude trénovať v miestnej školskej telocvični. Zraz je už o 17:45 a hráči sú si povinní priniesť tréningové oblečenie a halovky. Kto nemôže prísť, treba informovať trénerov na telefónnych číslach 0911 255 229 (tréner Fábry) alebo 0905 274 787 (tréner Barát).

Ďalej čaká víťazov Challenge cupu z Poľska prípravný zápas na ZŠ Tulipánová proti FC Nitra (kategória sa upresní, pozn.).

K samotnému turnaju

•kvalifikácia sa bude hrať 3.11. v Komárne

•hlavný turnaj bude 8.12. v Galante

•môžu sa zúčastniť hráči r. 2009 a mladší

•v poli môžu byť štyria hráči plus brankár (4+1), ktorý bude chytať na brány veľké 5×2 m

Širšia nominácia na kvalifikačný turnaj v Komárne

Ivan Dovičovič, Matias Gondek, René Johancsík (Zbehy), Tobias Dobša, Filip Lenčéš (horná Kráľová), Oliver Bielik (Rišňovce), Sebastián Kováčik (Báb), Šimon Kováč, Adam Medzay, Adrián Obložinský (Ivanka pri Nitre), Richard Patay (Kolíňany), Alex Pindéš (D. Obdokovce), Franco Balko (Klasov), Artem Zaicev (V. Zálužie), Matej Murárik, Tomáš Tóth (Veľký Cetín), Martin Krajči, Kristína Krajčiová (Velčice), Dávid Koprda (Čeľadice), Lukáš Cintula (Cabaj-Čápor). Tréneri Ján Barát a Matej Fábry.