WROCLAW TROPHY │ Program a kádre šiestich výberov

obfz vroclav

Len málinko viac než mesiac ostáva, kým šesť mládežníckych výberov ObFZ Nitra zdvihne kotvy a vyrazí na medzinárodný futbalový turnaj Wroclaw Trophy (5. – 7. júla). Pozrite si, ako v dôležitej časti prípravy vyzerajú kádre a najbližší program.

VÝBER OBFZ NITRA U19
● Širšia nominácia (2000, 2001): Martin Gajdoš (Ivanka pri Nitre), Martin Červený (Machulince), Patrik Pecho (Žitavany) – Daniel Varga (Čechynce), Matej Minarčík, Jakub Babulic, Dominik Civáň, Matúš Bíro (Alekšince), Sebastián Henyig (Ivanka pri Nitre), Filip Kanás (Kolíňany), Dominik Osuský (Lužianky), Dávid Cigáň (Machulince), Matúš Nagy (Močenok), Daniel Ürge, Erik Krčmár, Jakub Matušík, Radoslav Tatarkovič (Nevidzany), Dávid Hladík (Obyce), Peter Anda, Dávid Morvai (Vlčany), Marek Tomek, Šimon Čička (Zbehy), Matúš Bednár (Žitavany), Alex Pagačovič, Ronald Lukács, Štefan Korman ml. (FC ViOn B).
● Program: Piaty tréning bude v stredu 5. júna o 18.00 h v Kolíňanoch.
● Tréneri: Jan Schroner (Žitavany; 0949 830 544), Peter König (Ivanka pri Nitre; 0907 772 001).

VÝBER OBFZ NITRA U17
● Širšia nominácia (2002, 2003): Andreas Nagy (Kolíňany), René Paulen (Horná Kráľová), Pavol Pecho (Nevidzany) – Kornel Gál, Tomáš Duchoň, Miloš Lacika, Kristián Poliak (Kolíňany), Samuel Žilka, Adam Kúti (Čifáre), Marko Čačik, Štefan Chlebec (Ivanka), Dárius Gajdoš (Žitavany), Marek Palkovič, Boris Bruckner, Vladimír Markovič (Alekšince), Richard Minár (Sľažany), Marek Ružička, Marko Kolárovský (Branč), Peter Halúzka, Filip Halúzka, Dominik Čibík (Čeľadice), Adam Mego (Zbehy).
● Program: Desiaty tréning bude v pondelok 3. júna o 18.00 h vo Vrábľoch, jedenásty v stredu 5. júna o 18.00 h vo Vrábľoch.
● Tréneri: Peter Drahoš (Nevidzany; 0904 441 050), Peter Zabák (Alekšince; 0905 708 161).

VÝBER OBFZ NITRA U15
● Širšia nominácia (2004, 2005): Henrich Zelka (Lukáčovce), Marián Černák (Horný Ohaj) – Dalibor Debnár, Jozef Lazar (Zbehy), Matej Kušnír, Filip Bédi, Sebastián Záhorák (Veľké Zálužie), Peter Balkó (Kolíňany), Bohumír Šabík (Nevidzany), Samuel Fábry, Dominik Maďar, Richard Svečula, Christián Kúth (Horný Ohaj), Adrián Ács (Vlčany), Marko Melišek (Veľký Cetín), Radoslav Balko (Čeľadice), Simon Pinkava (Nové Sady), Christopher Rábek (Hájske), Denis Koleno (Mojmírovce).
● Program: Štvrtý tréning bude v pondelok 10. júna v Hosťovej.
● Tréneri: Martin Slovák (Čeľadice; 0911 134 110), Peter Slíž (Mojmírovce; 0907 486 686).

VÝBER OBFZ NITRA U13
● Širšia nominácia (2006, 2007): Marko Mareček (Nové Sady), Benjamín Šabík, Martin Rumanko, Boris Boďo (Nevidzany), Samuel Poláček (Branč), Tomáš Uhlík (Vinodol), Dávid Kováč (Veľké Zálužie), Jakub Dobiáš, Filip Brath (Čeľadice), Krištof Kováčik, Richard Lakatoš, Šimon Obuch (Zbehy), Martin Letko (Cabaj-Čápor), Roman Polák (Báb), Lukáš Vrba, Patrik Buch (Močenok), Dávid Kollár (Jelenec), Matej Lenčéš (Horná Kráľová), Lukáš Pauk (Alekšince), Sebastián Greguš, Tomáš Paulík, Patrik Paulík, Samuel Fabulec (Chrenová).
● Program: Štvrtý tréning bude v pondelok 3. júna o 17.00 h v Čeľadiciach (zraz o 16.45 h).
Tréneri: Jozef Oroszi (bez klubu; 0905 231 921), Matúš Vajzer (Báb; 0914 247 830).

VÝBER OBFZ NITRA U11
● Širšia nominácia (2008, 2009): Jakub Križan, Dávid Cocher, Kristián Števík, Martin Andrášik (Veľké Zálužie), Daniel Peciar (Nevidzany), Damián Biliczký, Miloš Bleho (Močenok), Dominik Polák, Sebastián Kováčik (Báb), Daniel Bráz, Boris Kmetyo, Gergely Gregor (Veľký Cetín), Matias Gondek (Zbehy), Miroslav Kuruc (Jelenec), Samuel Kováč, Marek Ivanič (Čeľadice), Samuel Szorád (Kolíňany), Patrik Rolinec (Mojmírovce), Jakub Kompas (Cabaj-Čápor), Alex Cimmerman (Branč).
● Program: O dva týždne je na pláne prípravný zápas proti FC ViOn U11.
● Tréneri: Ján Barát (Hostie; 0905 889 490), Matej Fábry (Veľký Cetín; 0911 255 229).

VÝBER OBFZ NITRA U9
● Širšia nominácia (2010, 2011): Pamela Tanková (Hájske), Dávid Lauko, Samuel Datja, Lukáš Cintula, Branislav Matys (Cabaj-Čápor), Dávid Koprda, Marko Tkáč (Čeľadice), Patrik Tóth, Dominik Barta (Horná Kráľová), Martin Pekar, Roman Komarňanský, Norbert Kováč, Juraj Blaho (Veľké Zálužie), Sebastián Žigrai, Oliver Berkeš (Nevidzany), Denis Jakubík (ČFK Nitra).
Program: V stredu 5. júna o 17.00 h je na pláne prípravný zápas v Trnave so Spartakom (adresa: Kornela Mahra 11).
Tréneri: Pavol Cocher (Veľké Zálužie; 0905 423 274), Daniel Koprda (Čeľadice; 0911 112 933).

AUTOR: Martin Kilian ml.